Výrobca: Högl

Högl je jeden z popredných európskych výrobcov štýlovej a kvalitnej obuvi, kabeliek a rôznych doplnkov. Značka Högl vznikla v rakúsku a je jedným z najväčších spoločností ktorá sa smelo môže postaviť a konkurovať nemeckej, španielskej či talianskej obuvi. O jej obľúbenosti svedči aj fakt že je zastúpená vo viac ako 30 krajín sveta.

Značka Högl pri výrobe spája cit pre aktuálny trend s maximálnym pohodlím pri nosení jej výrobkov. Zažite jedinečnosť elegancie z používania luxusnej obuvi a kabeliek. Dlhoročná výroba zabezpečuje starostlivo vyberané materiály ktoré sú spracované vynikajúcimi odborníkmi vo svojom remesle. Práve tým sa pýši obuv a kabelky s hrdo vyzerajúcim logom Högl.

Högl kladie dôraz na svojho majiteľa a jedinečne kopíruje jeho štýl a náladu. Mäkký zvršok, ľahká a flexibilná podrážka a špeciálne softline vymäkčenie obuvi. Hoci krásne topánky sú komplimentom každej žene, ktorá ich nosí, vzhľad nie je jedinou podmienkou výberu obuvi. Správna obuv musí pohladiť nielen na duši, ale predovšetkým musí byť pohodlná a príjemná. Tu sú ukryté hlavné prednosti obuvi Högl.


Nenašiel sa žiadny produkt, ktorý by vyhovoval zadaným kritériám.

Zastavte sa
keď pôjdete okolo

Kováčska 45, 040 01 Košice |
Hlavná 91, 040 01 Košice |
Námestie Osloboditeľov 82, 071 01 Michalovce |
Námestie Osloboditeľov 74, 071 01 Michalovce |
M.R. Štefánika 2104, 075 01 Trebišov |